WCZYTYWANIE

Menu

Adrianna Adamek w Legionovii

Drugim transferem, który możemy potwierdzić jest przyjście do Legionovii Adrianny Adamek. To według fachowców jedna z dwóch najzdolniejszych polskich libero młodego pokolenia. Adrianna Adamek ma 17 lat! Jest warszawianką, a ostatni rok grała w Pałacu Bydgoszcz. Grając w tej drużynie była między innymi przeciwniczką naszych kadetek, juniorek i drużyny Młodej ligi i w spotkaniach tych była wyróżniającą się zawodniczką. W pierwszej drużynie SK bank Legionovii rywalizowała będzie z Katarzyną Wysocką i Krystyną Pietraszkiewicz. Adrianna może grać również w drużynach juniorek oraz w Młodej lidze, ale decyzje o tym w jakich drużynach będzie grała zadecydują trenerzy oraz dyspozycja tej młodej siatkarki.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych