WCZYTYWANIE

Menu

Adrianna Adamek w Legionovii

Drugim transferem, który możemy potwierdzić jest przyjście do Legionovii Adrianny Adamek. To według fachowców jedna z dwóch najzdolniejszych polskich libero młodego pokolenia. Adrianna Adamek ma 17 lat! Jest warszawianką, a ostatni rok grała w Pałacu Bydgoszcz. Grając w tej drużynie była między innymi przeciwniczką naszych kadetek, juniorek i drużyny Młodej ligi i w spotkaniach tych była wyróżniającą się zawodniczką. W pierwszej drużynie SK bank Legionovii rywalizowała będzie z Katarzyną Wysocką i Krystyną Pietraszkiewicz. Adrianna może grać również w drużynach juniorek oraz w Młodej lidze, ale decyzje o tym w jakich drużynach będzie grała zadecydują trenerzy oraz dyspozycja tej młodej siatkarki.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych