WCZYTYWANIE

Menu

Agata Skiba naszą nowa przyjmującą

Agata Skiba (ur. 24 lutego 1991 w Gostyniu) to siatkarka grająca na pozycji przyjmującej, której tylko drobny uraz przeszkodził w tym sezonie w debiucie w kadrze trenera Jacka Nawrockiego. Od sezonu 2016/2017 występowała będzie w Legionovii, a ma za sobą grę w Developresie SkyRes Rzeszów, Zawiszy Sulechów, AZS UE Kraków i Murowanej Goślinie. W kategoriach młodzieżowych grała w klubach z Bydgoszczy i Poznania, a jest wychowanką KaniSiatki Gostyń. W roku 2008 trafiła do Reprezentacji Polski Juniorek, gdzie wraz z koleżankami wywalczyła 6 miejsce Mistrzostw Europy. Ma dobre przyjęcie, mocny atak i jest bardzo skoczna. Z przyjściem Agaty wiążemy spore nadzieje zarówno my, jak i z pewnością Kibice. Jej waleczny charakter pewnie sprawią, że nasze i własne oczekiwania spełni. Ma 185 cm wzrostu.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych