WCZYTYWANIE

Menu

Agata Skiba naszą nowa przyjmującą

Agata Skiba (ur. 24 lutego 1991 w Gostyniu) to siatkarka grająca na pozycji przyjmującej, której tylko drobny uraz przeszkodził w tym sezonie w debiucie w kadrze trenera Jacka Nawrockiego. Od sezonu 2016/2017 występowała będzie w Legionovii, a ma za sobą grę w Developresie SkyRes Rzeszów, Zawiszy Sulechów, AZS UE Kraków i Murowanej Goślinie. W kategoriach młodzieżowych grała w klubach z Bydgoszczy i Poznania, a jest wychowanką KaniSiatki Gostyń. W roku 2008 trafiła do Reprezentacji Polski Juniorek, gdzie wraz z koleżankami wywalczyła 6 miejsce Mistrzostw Europy. Ma dobre przyjęcie, mocny atak i jest bardzo skoczna. Z przyjściem Agaty wiążemy spore nadzieje zarówno my, jak i z pewnością Kibice. Jej waleczny charakter pewnie sprawią, że nasze i własne oczekiwania spełni. Ma 185 cm wzrostu.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych