WCZYTYWANIE

Menu

Aleksandra Dudek przyjmującą IŁ Capital Legionovii!

IŁ Capital Legionovia Legionowo kompletuje skład na sezon 2022/23. Po ogłoszeniu przedłużenia kontraktów Diany Dąbrowskiej, Klaudii Kulig, Sonii Stefanik i Mai Szymańskiej, czas na pierwszy transfer. Nową przyjmującą ekipy trenera Kowala została Aleksandra Dudek.

W ostatnim sezonie Aleksandra Dudek występowała w drużynie Energa MKS-u Kalisz. Trzy razy została wyróżniona tytułem TAURON MVP meczu. Wychowanka AZS UMCS Lublin mierzy 187 centymetrów wzrostu i ma 25 lat. Będzie występować z numerem 18 na koszulce.

Już przed rokiem bacznie przyglądaliśmy się grze Aleksandry w barwach pierwszoligowej ekipy San-Pajda Jarosław. W poprzednim okienku transferowym byliśmy zainteresowani jej pozyskaniem – powiedział prezes Konrad Ciejka – Bardzo się cieszę, że udało się nam podpisać kontrakt z tą zawodniczką. Jestem przekonany, że będzie mocnym punktem i istotnym wzmocnieniem naszego zespołu.

Chciałabym serdecznie przywitać wszystkich kibiców oraz osoby związane z klubem – powiedziała zawodniczka po podpisaniu kontraktu – Mam nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą nam wiele dobrego. Liczę na owocną współpracę. Nie mogę się doczekać, do zobaczenia w hali!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych