WCZYTYWANIE

Menu

Aleksandra Dudek przyjmującą IŁ Capital Legionovii!

IŁ Capital Legionovia Legionowo kompletuje skład na sezon 2022/23. Po ogłoszeniu przedłużenia kontraktów Diany Dąbrowskiej, Klaudii Kulig, Sonii Stefanik i Mai Szymańskiej, czas na pierwszy transfer. Nową przyjmującą ekipy trenera Kowala została Aleksandra Dudek.

W ostatnim sezonie Aleksandra Dudek występowała w drużynie Energa MKS-u Kalisz. Trzy razy została wyróżniona tytułem TAURON MVP meczu. Wychowanka AZS UMCS Lublin mierzy 187 centymetrów wzrostu i ma 25 lat. Będzie występować z numerem 18 na koszulce.

Już przed rokiem bacznie przyglądaliśmy się grze Aleksandry w barwach pierwszoligowej ekipy San-Pajda Jarosław. W poprzednim okienku transferowym byliśmy zainteresowani jej pozyskaniem – powiedział prezes Konrad Ciejka – Bardzo się cieszę, że udało się nam podpisać kontrakt z tą zawodniczką. Jestem przekonany, że będzie mocnym punktem i istotnym wzmocnieniem naszego zespołu.

Chciałabym serdecznie przywitać wszystkich kibiców oraz osoby związane z klubem – powiedziała zawodniczka po podpisaniu kontraktu – Mam nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą nam wiele dobrego. Liczę na owocną współpracę. Nie mogę się doczekać, do zobaczenia w hali!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych