WCZYTYWANIE

Menu

Ależ walka w ostatnim meczu! 10 miejsce Legionovii

Skończył si e najtrudniejszy sezon Legionovii w historii. Tylu nieszczęść ile musieliśmy przeżyć w tym sezonie nie przeżył chyba nikt z naszych rywali. Wspaniały sezon poprzedni i ten jakże trudny kolejny są potwierdzeniem, że można w życiu sportowca ze szczytów (bo takim naszym małym szczytem były wyniki sezonu 2014/2015) spaść dużo niżej. Niespodziewane zmiany personalne w sztabie i drużynie, utrata sponsorów i przekroczony ponad miarę limit pecha w końcówkach czy newralgicznych momentach wielu setów – to w skrócie prawda o tym sezonie. Swoją drogą z drużyny odeszły po minionym sezonie nasze gwiazdy, a w trakcie minionego w jego trakcie zawodniczki… najstarsze. Na domiar wszystkich stracimy po tym sezonie kilka dziewczyn, które z pewnością mogłyby zostać w większości, ale nie jesteśmy w stanie ich zatrzymać. Idą grać, w większości przypadków, do wielkich klubów i musimy z tym się pogodzić. Póki co musimy godzić się z tą prawdą… Wiemy jednak, że czas pracuje na naszą korzyść! Te które zostają oraz kilka nowych i nasze mistrzowskie juniorki oraz brązowe medalistki Młodzieżowych Mistrzostw Polski stanowią grupę z szeregów której wyłonimy drużynę, która będzie nas reprezentowała w sezonie kolejnym. Bo z nami można wygrać, ale nie można nas pokonać! Dziękujemy Kibicom z wspaniały doping oraz Sponsorom, którzy nas nie opuścili w biedzie, za wsparcie w tym trudnym dla nas czasie.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych