WCZYTYWANIE

Menu

Ależ walka w ostatnim meczu! 10 miejsce Legionovii

Skończył si e najtrudniejszy sezon Legionovii w historii. Tylu nieszczęść ile musieliśmy przeżyć w tym sezonie nie przeżył chyba nikt z naszych rywali. Wspaniały sezon poprzedni i ten jakże trudny kolejny są potwierdzeniem, że można w życiu sportowca ze szczytów (bo takim naszym małym szczytem były wyniki sezonu 2014/2015) spaść dużo niżej. Niespodziewane zmiany personalne w sztabie i drużynie, utrata sponsorów i przekroczony ponad miarę limit pecha w końcówkach czy newralgicznych momentach wielu setów – to w skrócie prawda o tym sezonie. Swoją drogą z drużyny odeszły po minionym sezonie nasze gwiazdy, a w trakcie minionego w jego trakcie zawodniczki… najstarsze. Na domiar wszystkich stracimy po tym sezonie kilka dziewczyn, które z pewnością mogłyby zostać w większości, ale nie jesteśmy w stanie ich zatrzymać. Idą grać, w większości przypadków, do wielkich klubów i musimy z tym się pogodzić. Póki co musimy godzić się z tą prawdą… Wiemy jednak, że czas pracuje na naszą korzyść! Te które zostają oraz kilka nowych i nasze mistrzowskie juniorki oraz brązowe medalistki Młodzieżowych Mistrzostw Polski stanowią grupę z szeregów której wyłonimy drużynę, która będzie nas reprezentowała w sezonie kolejnym. Bo z nami można wygrać, ale nie można nas pokonać! Dziękujemy Kibicom z wspaniały doping oraz Sponsorom, którzy nas nie opuścili w biedzie, za wsparcie w tym trudnym dla nas czasie.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych