WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Grabka: Nie chodzi o wynik, ale o obraz gry

Po zakończeniu II Memoriału Jerzego Góreckiego rozgrywająca Legionovii Alicja Grabka zgodziła się na krótki wywiad.

Legionovia.pl: -Jakie są Twoje wrażenia po rozegranym w miniony weekend II Memoriale Jerzego Góreckiego? Jesteś zadowolona z postawy swojej i swojego zespołu?

Alicja Grabka: -Najbardziej cieszy mnie fakt, ze mimo porażki w piątek potrafiłyśmy się podnieść i zagrać dwa dobre spotkania w sobotę. Uważam, że jako zespół pokazałyśmy się z dobrej strony. Fajne jest to, że każda z nas miała okazję pokazać się na boisku. Jeżeli chodzi o mnie, to zawsze mogło być lepiej.
-Co czułaś, kiedy mecz z Kaliszem nie toczył się po Waszej myśli?

-Po pierwszym secie, który wygrałyśmy do 17, poczułyśmy się zbyt swobodnie, a szkoda. Drugi set nie był najgorszy w naszym wykonaniu, jednak trzeci został oddany bez walki i właśnie jego najbardziej szkoda. Nie chodzi o samą przegraną, ale o naszą postawę w tym meczu. Cieszę się, że po porażce potrafiłyśmy się pozbierać i w sobotę wyjść na boisko z innymi nastawieniami i wygrać dwa spotkania.
-Zdaje się, że sobota poprawiła Wasze nastroje…?

-Tak było. Myślę, że w sobotę zaprezentowałyśmy się z fajnej strony. Wszystkie dostałyśmy szanse gry i każda dołożyła cegiełkę do ostatecznego wyniku.
-Przed Wami wyjazd do Twojej rodzinnej Wieliczki. Czego oczekujesz od turnieju O Solną Piłkę?

-Chciałabym, żeby cały turniej wyglądał tak, jak sobota w Legionowie… Albo i lepiej. Liczę na naszą dobrą grę i dobre decyzje na boisku.

 

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych