WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Grabka spędzi w Legionowie swój szósty sezon!

Miło nam poinformować, że Alicja Grabka zostaje w ekipie DPD IŁCapital Legionovii na kolejny sezon. Będzie to już szósta edycja rozgrywek, do których rozgrywająca przystąpi w naszych barwach.

Absolwentka akademii LTS Legionovia pochodzi z Wieliczki i mierzy 180 cm wzrostu. Z sześciu sezonów rozegranych dotychczas w najwyższej klasie rozgrywkowej aż pięć spędziła w naszym klubie. W sezonie 2020/21 dwukrotnie sięgnęła po statuetkę TAURON MVP.

-Na ten moment nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu – mówi Grabka – Legionowo to mój siatkarski dom. Drodzy kibice, mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie wrócicie na trybuny i spotkamy się w hali! Cieszę się, ze zostaje z Wami!

Kiedy w ciągu dobiegającego końca sezonu spytaliśmy naszych fanów na Facebooku, którą zawodniczkę mają przed oczyma myśląc o naszym klubie, jednogłośnie wskazali Alicję Grabkę. Przedłużenie kontraktu było przyjemną formalnością – powiedział menedżer zespołu Maciej Szewczyk.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych