WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Grabka: Tęskniłam za kibicami z Legionowa!

Rozgrywająca DPD Legionovii Alicja Grabka udzieliła przedmeczowego wywiadu.

Legionovia.pl: W trzeciej kolejce odniosłyście oczekiwane wyjazdowe zwycięstwo – czy ta wygrana sprawiła, że nabrałyście pewności siebie? Jaka atmosfera panuje w ekipie?

Alicja Grabka: -Myślę, że pewności siebie nabrałyśmy również w dwóch pierwszych meczach. Poczułyśmy, że możemy walczyć z każdą drużyną w tej lidze. Po meczu w Bielsku pozostał mały niedosyt, byłyśmy blisko zdobycia trzech punktów, ale dwa również cieszą – w końcu to nasza pierwsza wygrana! Atmosfera jest bardzo dobra! Ciężko pracujemy na sali, co będzie owocowało na meczach, w szatni za to jest bardzo wesoło.

Przed Wami rewanż z DevelopResem. W pierwszym meczu bardzo dzielnie stawiałyście czoła faworytkom i – choć nie wygrałyście – zebrałyście bardzo wysokie recenzje. Jakie są Twoje odczucia na temat tego pierwszego starcia oraz przewidywania co do rewanżu?

– Tak, jak powiedziałam wcześniej, to pierwsze spotkanie pokazało, że łatwo skóry nie sprzedamy. Uważam, że to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Chciałabym, żeby to starcie z DevelopResem stało na tak wysokim poziomie, jak ostatnio… I nie ukrywam, ze marzą mi się punkty! Na to liczę.

-W pierwszym spotkaniu w Legionowie kibice nie zawiedli i stworzyli w DPD Arenie cudowną atmosferę. Tęskniłaś za tą halą podczas rocznego rozbratu z DPD Legionovią?

-Spotykając kibiców na przedsezonowej prezentacji zespołu powiedziałam, że uważam, iż Klub Kibica Legionovii jest tym najwierniejszym ze wszystkich klubów kibica w lidze. Podtrzymuję te słowa! Atmosfera podczas ostatniego meczu w DPD Arenie Legionowo była niesamowita i mam nadzieję, że dzisiaj się to powtórzy! Drodzy Kibice, bardzo na Was liczymy! A odpowiadając na pytanie… Tak, tęskniłam!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych