WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Grabka zostaje! Dwuletni kontrakt rozgrywającej!

DPD Legionovia idzie za ciosem i „z wysokiego C” rozpoczyna budowę zespołu na nowy sezon! Klub przedłużył kontrakt z Alicją Grabką!

Ostatni sezon był dla niespełna 22-letniej rozgrywającej bardzo udany. Czterokrotnie sięgnęła po statuetkę MVP meczu (3 razy w lidze i 1 w Pucharze Polski), została również powołana przez trenera Jacka Nawrockiego do szerokiego składu reprezentacji Polski. Grabka rozegrała w wyjściowym składzie wszystkie 24 spotkania DPD Legionovii.

Nowa umowa Grabki obowiązywać będzie do zakończenia sezonu 2021/22.

Bardzo cieszę się, ze przez kolejne dwa sezony będę reprezentować barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała zawodniczka – Uważam, że w sezonie 19/20 wspólnie z całą drużyna, sztabem, zarządem, sponsorami i najlepszymi kibicami zrobiliśmy coś pięknego. Jestem gotowa na nowe wyzwania, ciężką pracę i sukcesy, które – mam nadzieję – osiągniemy w kolejnym sezonie!

Zawodniczka zwraca się również bezpośrednio do kibiców:

-Kochani Kibicie, w tym trudnym okresie pozostańmy w domu, dbajmy o siebie, żebyśmy mogli od kolejnego sezonu w zdrowiu i w świetnych nastrojach spotkać się w sali! Cieszę się, że zostaję z Wami!

Przedłużenie kontraktu z Alicją było absolutnym priorytetem naszego planu na nowy sezon – powiedział prezes DPD Legionovii Konrad Ciejka – Jej dobra gra zaowocowała zainteresowaniem ze strony topowych klubów, tym bardziej cieszymy się, że to właśnie z nami związała się Alicja. Od lat nasza współpraca układa się znakomicie, jestem entuzjastycznie nastawiony co do jej kontynuowania w nadchodzących latach.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych