WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Wójcik do kibiców: W sobotę Was nie może zabraknąć!

Środkowa Legionovii Alicja Wójcik udzieliła krótkiego wywiadu przed meczem z Enea PTPS Piła.

Legionovia.pl: -W Muszynie podjęłyście rękawicę, ale przegrałyście z faworytkami. Jak oceniasz ten mecz w Waszym wykonaniu?

Alicja Wójcik: -Nie był to nasz dobry mecz. Nie udało nam się wykonać wszystkich założeń, jakie poczyniliśmy przed meczem. Rywalki grały konsekwentnie do końca, co w efekcie dało nam porażkę .

-Przed Wami rywal, na którego znalazłyście receptę w przedsezonowym meczu towarzyskim. Jak uważasz, czy Enea PTPS Piła będzie w sobotę w Waszym zasięgu?

-W naszej lidze, jak widać, każdy z każdym może wygrać. Jeżeli zagramy to, co potrafimy i sobie założymy, każda z nas da z siebie sto procent, nie martwię się wtedy o wynik.

-Na ile jest dla Ciebie istotna liczba kibiców przybyłych do Areny Legionowo? Jak zachęciłabyś ich do przyjścia na sobotnie spotkanie?

-Kibice to nasz siódmy zawodnik na boisku. Dziękujemy bardzo za dotychczasowy doping na miejscu, jak i na wyjazdach. Wasz doping jest nam bardzo potrzebny. Myślę, że ten mecz będzie pełen walki i stworzymy fajne widowisko. Widzimy się w sobotę, nie może Was zabraknąć!

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych