WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Wójcik nową środkową Legionovii

Mierząca 186 centymetrów wzrostu środkowa Alicja Wójcik podobnie, jak przed nią Beata Mielczarek, przenosi się z Sopotu do Legionowa.

Urodzona w 1994 roku zawodniczka rozpoczynała swoją siatkarską przygodę w rodzinnym Gdańsku. U szczytu potęgi tamtejszej Gedanii zdobyła z nią dwa tytuły Mistrzyni Polski Juniorek. Do sezonu 2015/16 nabierała siatkarskiego doświadczenia na drugo- i pierwszoligowych parkietach, skąd trafiła w 2015 roku do beniaminka Orlen Ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Jej talent został dostrzeżony, gdyż już po roku przeniosła się do znacznie bardziej utytułowanej ekipy Atomu Trefla Sopot. Teraz swoich sił popróbuje w Legionovii.

W ostatnim sezonie nowa środkowa naszej ekipy występowała w Atomie pod okiem trenera Piotra Olenderka, który dobrze poznał jej dobre i słabe strony. O przewadze tych pierwszych niech świadczy fakt „dopięcia” transferu do Legionovii. Witamy na pokładzie Legionovii!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych