WCZYTYWANIE

Menu

Alicja Wójcik: Stworzyliśmy fajną atmosferę

Wywiad ze środkową DPD Legionovii Alicją Wójcik.

Legionovia.pl: -Za wami trudny mecz w Radomiu – beniaminek wykorzystał nieco słabszą postawę DPD Legionovii i urwał nam punkt na swoim parkiecie. Jakie są twoje odczucia na temat tego spotkania?

Alicja Wójcik: -Cieszymy się z wygranej tym bardziej, że był to bardzo ciężki mecz dla nas. Nie wszystko układało się tak, jak byśmy tego chciały. Mimo, że nasza gra w tym meczu falowała, to potrafiłyśmy się podnieść i w konsekwencji wygrałyśmy 3:2.

-Ligowa karuzela delikatnie zwalnia, przed meczem z KSZO macie pełny tydzień przerwy. Na ile będzie to ważne w najbliższym meczu?

-Przez ostatni okres grałyśmy praktycznie co trzy dni, przez co był krótki czas na regenerację, więc myślę, że tygodniowa przerwa do meczów z Ostrowcem pozytywnie wpłynie na przebieg naszych przygotowań. Dodatkowo po dwutygodniowej przerwie w końcu zagramy u siebie

-Podczas poprzedniego meczu u siebie grałyście przy pełnych trybunach – jak ci się podoba DPD Arena w takim wydaniu?

-Gra przy takiej publiczności dodaje nam skrzydeł. Doping, który utrzymywał się przez całe spotkanie sprawiał, że w trudnych momentach nabierałyśmy większej pewności siebie. Kibice są dla nas dużym wsparciem!

-W porównaniu do poprzedniego sezonu wydajecie się być bardziej walecznym zespołem – czy atmosfera w szatni jest zwyczajnie lepsza?

-Drużyna bardzo się zmieniła w porównaniu do poprzedniego sezonu. Przyszło do nas parę doświadczonych zawodniczek i w tym połączeniu stworzyliśmy sobie fajną atmosferę

 

fot. R. Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych