WCZYTYWANIE

Menu

Ania Bączyńska

Ania Bączyńska ma 20 lat, 187 cm wzrostu, jest atakującą i rywalką Moniki Bociek do miejsca w wyjściowej szóstce. Co ciekawe Monika jest w kadrze do lat 22, a Ania… miała w niej być jednak przeszkodził jej w tym uraz. Wychowanka KS Armatura Kraków w między czasie była uczennicą SMS PZPS Sosnowiec przez 2 lata. Poprzednie kluby to KS Pałac Bydgoszcz i AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.
Od pierwszych zajęć w podstawówce na tzw. SKS wiedziała, że to nie będą jej ostatnie spotkania z piłką. Za bardzo pokochała ten sport. Sama mówi, że siatkówka to całe jej życie, bo już od najmłodszych lat stawia ją na pierwszym miejscu. Kocha walkę na boisku… czyli dobrze trafiła. Nasz nowy zespól w Legionowie to będzie ekipa walczaków.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych