WCZYTYWANIE

Menu

Ania Bączyńska

Ania Bączyńska ma 20 lat, 187 cm wzrostu, jest atakującą i rywalką Moniki Bociek do miejsca w wyjściowej szóstce. Co ciekawe Monika jest w kadrze do lat 22, a Ania… miała w niej być jednak przeszkodził jej w tym uraz. Wychowanka KS Armatura Kraków w między czasie była uczennicą SMS PZPS Sosnowiec przez 2 lata. Poprzednie kluby to KS Pałac Bydgoszcz i AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno.
Od pierwszych zajęć w podstawówce na tzw. SKS wiedziała, że to nie będą jej ostatnie spotkania z piłką. Za bardzo pokochała ten sport. Sama mówi, że siatkówka to całe jej życie, bo już od najmłodszych lat stawia ją na pierwszym miejscu. Kocha walkę na boisku… czyli dobrze trafiła. Nasz nowy zespól w Legionowie to będzie ekipa walczaków.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych