WCZYTYWANIE

Menu

Anna Bączyńska: Będziemy jeszcze bardziej głodne gry i zwycięstwa

Skrzydłowa Legionovii Anna Bączyńska udzieliła nam wywiadu po meczu otwarcia Ligi Siatkówki Kobiet. „Cały czas działamy na najwyższym biegu” – powiedziała.

Legionovia.pl: –Po pierwszym mecz sezonu nie byłyście w najlepszych humorach. Jaki są Twoje odczucia odnośnie meczu w Ostrowcu teraz, kiedy emocje nieco opadły?

Anna Bączyńska: -Jechałyśmy do Ostrowca wygrać, więc oczywiste jest, że czujemy niedosyt. Myślę, że nie byłyśmy konsekwentne w swojej grze. Pierwszego seta rozpoczęłyśmy „z grubej rury”. W kolejnych niestety gdzieś już zaczęłyśmy odpuszczać, a to zagrywką, a to atakiem. Nie utrzymałyśmy tempa gry, które same narzuciłyśmy, a dziewczyny z Ostrowca to wykorzystały.

-W wyjazdowej inauguracji sezonu towarzyszyła Wam liczna grupa kibiców z Legionowa. Czy na parkiecie czułyście ich wsparcie?

-To prawda. W Ostrowcu stawiła się bardzo liczna grupa naszych kibiców, którzy dopingowali nas z całych sił. Myślę, że jest to niemożliwe, aby na boisku nie odczuć takiego wsparcia.

-Przed meczem z DevelopResem SkyRes Rzeszów macie półtora wolnego tygodnia. Czy dłuższa przerwa pomiędzy meczami może pomóc Wam wrzucić wyższy bieg i lepiej przygotować się do meczu z zespołem z Podpromia?

-Nie nazwałabym tego okresu wolnym. Mecz został przesunięty, to prawda, ale to nie znaczy, że przez ten okres będziemy się obijać, wręcz przeciwnie. Mamy półtora tygodnia na to, aby jak najlepiej przygotować się na to spotkanie z Rzeszowem. Cały czas działamy na najwyższym biegu. Mecz w późniejszym terminie, sprawi jedynie, że wyjdziemy na parkiet jeszcze bardziej głodne gry i zwycięstwa.

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych