WCZYTYWANIE

Menu

Anna Korabiec: Teraz trzeba gryźć parkiet

Libero Legionovii Anna Korabiec udzieliła nam poniedziałkowego, pomeczowego wywiadu.

Legionovia.pl: -Po porażce z Chemikiem we własnej hali zebrałyście od publiczności takie oklaski, jakbyście odniosły piękne zwycięstwo. Jak Ci się grało przeciwko Mistrzyniom Polski?

Anna Korabiec: -To nie był łatwy mecz. Chemik to bardzo wymagający przeciwnik, u którego ciężko znaleźć słaby punkt. W tym meczu utrzymywałyśmy taki poziom, który pozwolił nam uzyskać całkiem fajne widowisko, które mogło się podobać. Mi z moim zespołem zawsze gra się cudownie (śmiech)!

-Sobotnie spotkanie pokazało, że Legionovia ma w tym sezonie bardzo duży potencjał. Na co stać nasz zespół?

-Przede wszystkim na dobrą siatkówkę. Jesteśmy w stanie walczyć z każdym, co pokazało sobotnie spotkanie. Dla nas najważniejsze, to grać równo, bez tych niepotrzebnych wahań w trakcie meczu, które niestety są w tym momencie nasza największą zmorą.

-Przed Wami mecze z innymi zespołami z dołu tabeli: Poli Budowlanymi Toruń i Trefl Proximą Kraków. Czego spodziewasz się po tych starciach?

-Myślę, ze nikogo nie zaskoczy, jak powiem, że kumulacji punktów! To te mecze są dla nas najważniejsze. To tutaj musimy gryźć parkiet, bo dzięki takim zwycięstwom będziemy miały spokojniejsze głowy w późniejszym czasie.

-Chodnik przed domem już odśnieżony? (śmiech)

-Tak (śmiech)! Całe szczęście, mam wspaniałych sąsiadów, którzy są rannymi ptaszkami. Kiedyś się odwdzięczę (śmiech)!

 

fot. R.Glapiak

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych