WCZYTYWANIE

Menu

Anna Wodrowska nową rozgrywającą

Do składu Legionovii na nowy sezon dołączyła rozgrywająca Anna Wodrowska!

Urodzona w 1991 roku zawodniczka jest wychowanką Pałacu Bydgoszcz. W ostatnich latach broniła barw WTS KDBS Bank Włocławek oraz Jokera Mekro Energoremont Świecie. Nowa rozgrywająca mierzy 170 cm wzrostu i w nadchodzącym sezonie zagra z numerem 6 na koszulce.

W ostatnim sezonie Wodrowska pełniła funkcję kapitana zespołu z Włocławka, docierając z nim do turnieju finałowego o awans do I ligi.

Cieszę się, że Ania do nas dołączyła – powiedział trener Piotr Olenderek – To zawodniczka doświadczona na parkietach pierwszoligowych i uważamy, że wciąż posiada duży zapas niewykorzystanych możliwości.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych