WCZYTYWANIE

Menu

Bailey Tanner dołącza do DPD Legionovii!

Miło nam poinformować, że nową rozgrywającą DPD Legionovii została Bailey Tanner!

Nowa zawodniczka naszego klubu pochodzi z Kalifornii i ma 24 lata. Mierzy aż 186 centymetrów wzrostu, co czyni ją trzecią najwyższą rozgrywającą w Lidze Siatkówki Kobiet. W ostatnich latach broniła barw Washington Huskies w najbardziej znanej amerykańskiej lidze NCAA. W roku 2016 wraz z zespołem sięgnęła po wicemistrzostwo kraju i została wyróżniona indywidualnie.

Siatkarskie tradycje są bliskie rodzinie naszej nowej zawodniczki. Jej ojciec Troy Tanner to złoty medalista olimpijski z Seulu (1988). W ekipie DPD Legionovii Amerykanka zagra z numerem 17.

Bardzo cieszę się, że trafiłam do DPD Legionovii – powiedziała zawodniczka – Byłam na ostatnim meczu w Łodzi i cieszę się, że będę grać w tym zespole. Dziewczyny przyjęły mnie bardzo miło, a aklimatyzację ułatwia mi Cassidy Pickrell, która jest tutaj już od kilku tygodni.

Bailey to wysoka rozgrywająca, która wyróżniała się w lidze NCAA – powiedział trener Piotr Olenderek – Wierzę, że będzie ona elementem układanki, który przybliży nasz zespół do dobrych wyników.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych