WCZYTYWANIE

Menu

Bailey Tanner dołącza do DPD Legionovii!

Miło nam poinformować, że nową rozgrywającą DPD Legionovii została Bailey Tanner!

Nowa zawodniczka naszego klubu pochodzi z Kalifornii i ma 24 lata. Mierzy aż 186 centymetrów wzrostu, co czyni ją trzecią najwyższą rozgrywającą w Lidze Siatkówki Kobiet. W ostatnich latach broniła barw Washington Huskies w najbardziej znanej amerykańskiej lidze NCAA. W roku 2016 wraz z zespołem sięgnęła po wicemistrzostwo kraju i została wyróżniona indywidualnie.

Siatkarskie tradycje są bliskie rodzinie naszej nowej zawodniczki. Jej ojciec Troy Tanner to złoty medalista olimpijski z Seulu (1988). W ekipie DPD Legionovii Amerykanka zagra z numerem 17.

Bardzo cieszę się, że trafiłam do DPD Legionovii – powiedziała zawodniczka – Byłam na ostatnim meczu w Łodzi i cieszę się, że będę grać w tym zespole. Dziewczyny przyjęły mnie bardzo miło, a aklimatyzację ułatwia mi Cassidy Pickrell, która jest tutaj już od kilku tygodni.

Bailey to wysoka rozgrywająca, która wyróżniała się w lidze NCAA – powiedział trener Piotr Olenderek – Wierzę, że będzie ona elementem układanki, który przybliży nasz zespół do dobrych wyników.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych