WCZYTYWANIE

Menu

Będzie taniej!!! Nasz ukłon w stronę Kibiców!

Z satysfakcją to piszemy. Zeszły rok był dla nas wyjątkowo trudny a o problemach, które nas dotknęły w zawiązku z utratą sponsora strategicznego tuż przed rozgrywkami, wszyscy pamiętają. Ale choć straciliśmy przez to wiele, choć odeszło od nas kilka dziewczyn po sezonie, bo nie byliśmy w stanie ich zatrzymać to WY, KIBICE NIE ZAWIEDLIŚCIE I BYLIŚCIE Z NAMI CAŁY SEZON!!! I choć łatwiej nam nie będzie to nadszedł nowy rok i możemy Wam się odwdzięczyć za tą lojalność. Na pewno zrobimy to dobrą grą, walką. Kilka nowych dziewczyn porwie Was swoją grą na pewno… Ale też postanowiliśmy Wam odciążyć kieszenie, gdy idziecie na nasze mecze. Po prostu KARNETY I BILETY NA SEZON 2016/2017 BĘDĄ TAŃSZE!!! Wszystkie mecze sezonu (ok. 17-20 z towarzyskimi) można obejrzeć kupując karnet za jedyne 120 złotych! A bilety będą po 10 złotych normalne i 5 złotych ulgowe, dla uczniów i studentów. Mamy też specjalną ofertę dla najmłodszych sympatyków z podstawówek.
Szczegóły w zakładce BILETY.

BILET NORMALNY – 10 ZŁOTYCH (1 MAŁY BANKNOT)
BILET ULGOWY – 5 ZŁOTYCH (1 MAŁY PIENIĄŻEK)
KARNETY – 120 ZŁ (2 BANKNOTY)

Przypominamy co włożyć w kieszonkę przed wyjściem na nasz mecz po to, abyście nie zabierali portfeli, torebek itd. Załóżcie sportowe rzeczy, najlepiej też naszą klubową koszulkę, szalik i weźcie ze sobą Rodzinę, sąsiadów i przyjdźcie nam kibicować!

Zapraszamy Was.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych