WCZYTYWANIE

Menu

Cassidy Pickrell powalczy w lidze szwajcarskiej

Sezon LSK dobiega końca. Po zakończeniu fazy zasadniczej nasza przyjmująca Cassidy Pickrell dostała zielone światło, by spróbować swoich sił w lidze szwajcarskiej.

Amerykanka dołączyła do ekipy DPD Legionovii pod koniec października. Podjęła trudne wyzwanie, bowiem była stawiana w roli jokera i zmienniczki na pozycji zarówno przyjmującej, jak i atakującej. W trakcie pobytu w Legionowie w stu procentach wywiązała się z powierzonych sobie zadań i wniosła do zespołu bardzo dużo energii i uśmiechu, co z przyjemnością obserwowali kibice.

Cassidy poprosiła nas o przedterminowe zakończenie kontraktu, gdyż w ekipie TS Volley Dudingen ma być wiodącą postacią podczas zbliżającej się fazy play-off. Zawodniczka bardzo chciała podjąć to wyzwanie, a my postanowiliśmy zgodzić się na umożliwienie jej wykorzystania tej szansy – powiedział prezes Sławomir Supa – Oczywiście odczujemy jej brak w ostatnich tygodniach treningów w tym sezonie, ale życzymy jej powodzenia i wielu sukcesów w nowym zespole. 

Urodzona w 1994 roku Teksanka najprawdopodobniej zadebiutuje w nowych barwach już w najbliższy weekend.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych