WCZYTYWANIE

Menu

Cenne trzy punkty! Wygraliśmy z Ostrowcem

Wygraliśmy ważny mecz w trzech setach. Było widać, że nerwówka byłą straszna a dziewczyny były wyjątkowo spięte. Na pewni chciały zatrzeć złe wrażenie z pierwszego meczu. I udało się im, bo chociaż gra była nierówna i szarpana w zasadzie cały czas mięliśmy inicjatywę. Dwa sety wygrane na przewagi nie oddają przebiegu tych partii do końca, bo czuło się, że kontrolujemy grę. W secie trzecim wygraliśmy już bardzo pewnie. Ważne komunikaty? Trzy punkty, lepsza gra, dobra zmiana Gajewskiej i środkowych Szymańskiej oraz Połeć, a także kontuzja Klaudii Alagierskiej. Ta ostatnia zaczęła dobrze i mamy nadzieję, że to nic strasznego… Po specjalistyczny komentarz odsyłamy na portale siatkarskie i sportowe, my jesteśmy nieobiektywni. Wygraliśmy i to jest ważne. A na koniec ważna uwaga. Pomimo poniedziałku i wczesnej pory wielu zerwało się prędzej z pracy i dotarło na mecz. Mogli fetować wygraną za trzy punkty i nieoficjalnie nowego posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej – przyjaciela siatkówki Jana Grabca. Gratulujemy Jankowi oraz innym posłom z Mazowsza. Może na kolejny mecz dotrą i inni posłowie?

MVP: Daria Paszek

SK bank Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Św. 3:0
(26:24, 25:23, 25:18)

Składy zespołów:
Legionovia: Smarzek (13), Paszek (8), Alagierska (1), Szubert (1), Wójcik (8), Chojnacka (3), Wysocka (libero) oraz Szymańska (5), Gajewska (2), Połeć (2) i Grzelak (2)
KSZO: Brzóska (9), Polak (4), Bednarek (4), Ściurka (7), Piotrowska (8), Szczygioł (11), Bulbak (libero) oraz Mielczarek, Szpak, Pieczka (1) i Korabiec (libero)

>> przejdź do fotogalerii

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych