WCZYTYWANIE

Menu

Cennik biletów na sezon 2020/21

Już w drugiej połowie przyszłego tygodnia na platformie Ticketik rozpoczniemy sprzedaż karnetów na sezon 2020/21! Korzystając z okazji, przesyłamy cennik biletów.

Najbardziej korzystną opcją będzie zakup karnetu w cenie 200 zł. Upoważni on do wejścia na wszystkie mecze w DPD Arenie Legionowo rozgrywane w ramach TAURONLigi, Pucharu CEV i Pucharu Polski. Na sprzedaż przeznaczymy limitowanych 250 karnetów, które będą również gwarantem możliwości wejścia na mecz w przypadku ewentualnego zaostrzenia restrykcji epidemiologicznych i braku możliwości organizacji imprezy masowej.

Zarząd postanowił uprościć cennik i ujednolicić cenę biletów. Podczas spotkań TAURONLigi i Pucharu Polski ich koszt wyniesie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), zaś za wejściówki na mecze Pucharu CEV zapłacimy 30 zł (notmalny) i 15 zł (ulgowy). Do skorzystania z biletów ulgowych uprawnione są małe dzieci, młodzież szkolna (szkoły podstawowe i średnie), emeryci i renciści.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych