WCZYTYWANIE

Menu

Cennik biletów na sezon 2020/21

Już w drugiej połowie przyszłego tygodnia na platformie Ticketik rozpoczniemy sprzedaż karnetów na sezon 2020/21! Korzystając z okazji, przesyłamy cennik biletów.

Najbardziej korzystną opcją będzie zakup karnetu w cenie 200 zł. Upoważni on do wejścia na wszystkie mecze w DPD Arenie Legionowo rozgrywane w ramach TAURONLigi, Pucharu CEV i Pucharu Polski. Na sprzedaż przeznaczymy limitowanych 250 karnetów, które będą również gwarantem możliwości wejścia na mecz w przypadku ewentualnego zaostrzenia restrykcji epidemiologicznych i braku możliwości organizacji imprezy masowej.

Zarząd postanowił uprościć cennik i ujednolicić cenę biletów. Podczas spotkań TAURONLigi i Pucharu Polski ich koszt wyniesie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), zaś za wejściówki na mecze Pucharu CEV zapłacimy 30 zł (notmalny) i 15 zł (ulgowy). Do skorzystania z biletów ulgowych uprawnione są małe dzieci, młodzież szkolna (szkoły podstawowe i średnie), emeryci i renciści.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych