WCZYTYWANIE

Menu

Ceny biletów i karnetów na nowy sezon!

Zamieszczamy ceny biletów i karnetów na nowy sezon – podczas niedzielnej prezentacji zespołu przewidujemy MEGA PROMOCJĘ!

W nadchodzącym sezonie wprowadzamy dla Was kilka nowości! Najbardziej wyraźną z nich są różne ceny biletów w zależności od wybranego sektora. Kolejną nowością jest wprowadzenie karnetów i biletów VIP, których dotychczas nie można było kupić. Wejściówka VIP-owska upoważni do wejścia do VIP-roomu z cateringiem, gdzie spotkać można będzie działaczy, sponsorów, trenerów i zawodniczki naszego klubu. Kibice, którzy zdecydują się na jej nabycie na każdym meczu dostaną również program meczowy ze składami i ciekawostkami o obu ekipach, a także zaproszenie na specjalny świąteczny event DPD Legionovii (posiadacze karnetu VIP).

Wprowadzamy dwie kategorie biletów ulgowych: młodzież szkolna (szkoły podstawowe i średnie) za okazaniem ważnej legitymacji wejdzie na mecz za symboliczną złotówkę (konieczność pozyskania wejściówki w kasie biletowej; nie dotyczy sektora VIP).  Przywracamy również bilety ulgowe dla emerytów i rencistów (za okazaniem ważnej legitymacji)!

Zachęcamy do przybycia na oficjalną prezentację zespołu w Pałacu w Jabłonnie w niedzielę 15 września 2019 o godzinie 15.00. Kibice, którzy przybędą, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej z okazji otwarcia sprzedaży karnetów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW NA NOWY SEZON (start sprzedaży: 15.09.2019)

Sektor a, A, D, E, J, F: bilet normalny: 10 zł, bilet ulgowy: 5 zł, karnet: 100 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 70 zł)

Sektor b, B, I, G: bilet normalny: 15 zł, bilet ulgowy: 10 zł, karnet: 120 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 100 zł)

Sektor c, C: bilet normalny: 20 zł, bilet ulgowy: 15 zł, karnet: 200 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 150 zł)

Sektor H (VIP – zawiera dostęp do VIP-roomu z cateringiem i inne korzyści wymienione powyżej): bilet: 100 zł, karnet: 1000 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 500 zł)

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych