WCZYTYWANIE

Menu

Ceny biletów i karnetów na nowy sezon!

Zamieszczamy ceny biletów i karnetów na nowy sezon – podczas niedzielnej prezentacji zespołu przewidujemy MEGA PROMOCJĘ!

W nadchodzącym sezonie wprowadzamy dla Was kilka nowości! Najbardziej wyraźną z nich są różne ceny biletów w zależności od wybranego sektora. Kolejną nowością jest wprowadzenie karnetów i biletów VIP, których dotychczas nie można było kupić. Wejściówka VIP-owska upoważni do wejścia do VIP-roomu z cateringiem, gdzie spotkać można będzie działaczy, sponsorów, trenerów i zawodniczki naszego klubu. Kibice, którzy zdecydują się na jej nabycie na każdym meczu dostaną również program meczowy ze składami i ciekawostkami o obu ekipach, a także zaproszenie na specjalny świąteczny event DPD Legionovii (posiadacze karnetu VIP).

Wprowadzamy dwie kategorie biletów ulgowych: młodzież szkolna (szkoły podstawowe i średnie) za okazaniem ważnej legitymacji wejdzie na mecz za symboliczną złotówkę (konieczność pozyskania wejściówki w kasie biletowej; nie dotyczy sektora VIP).  Przywracamy również bilety ulgowe dla emerytów i rencistów (za okazaniem ważnej legitymacji)!

Zachęcamy do przybycia na oficjalną prezentację zespołu w Pałacu w Jabłonnie w niedzielę 15 września 2019 o godzinie 15.00. Kibice, którzy przybędą, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej z okazji otwarcia sprzedaży karnetów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENNIK BILETÓW I KARNETÓW NA NOWY SEZON (start sprzedaży: 15.09.2019)

Sektor a, A, D, E, J, F: bilet normalny: 10 zł, bilet ulgowy: 5 zł, karnet: 100 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 70 zł)

Sektor b, B, I, G: bilet normalny: 15 zł, bilet ulgowy: 10 zł, karnet: 120 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 100 zł)

Sektor c, C: bilet normalny: 20 zł, bilet ulgowy: 15 zł, karnet: 200 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 150 zł)

Sektor H (VIP – zawiera dostęp do VIP-roomu z cateringiem i inne korzyści wymienione powyżej): bilet: 100 zł, karnet: 1000 zł (na prezentacji zespołu w Pałacu w Jabłonnie: 500 zł)

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!