WCZYTYWANIE

Menu

Ciężka praca przed meczami play – off

I to nie jest truizm. Pracują dziewczyny teraz bardzo ciężko, a pot w Arenie leje się strumieniami. Umówmy się, że to przenośnia, ale nasi szkoleniowcy z Ettore Guidettim na czele robią wszystko, aby na końcówkę sezonu dziewczyny pokazały pełnię swoich możliwości i pograły o kolejny wynik lepszy , niż w poprzednim sezonie. Fajne by to było, tak kolejny rok z rzędu… Wszyscy nas skazują na porażkę w meczach z Chemikiem Police w pierwszej rundzie play – off i nic na to nie poradzimy. Ktoś powie, że po drugiej stronie siatki staną realnie same prawie gwiazdy europejskiej i krajowej siatkówki, ale dla nas będzie inaczej. Dla siatkarek SK bank Legionovii przeciwnikiem będzie po prostu 12 rywalek, z którymi zagramy jak o życie. Bo co mamy do stracenia? Nic. A wygrać możemy wszystko. Za nami kilka niezłych meczów w końcówce sezonu zasadniczego Orlen ligi, sparingi z Tauronem Dąbrowa Górnicza (wtorek, środa), a w planie kolejne treningi. Można powiedzieć, że życie tak fajnie napisało scenariusz, że udział naszych dziewczyn w roli… modelek w znanym i lubianym programie „PROJECT RUNWAY” zbiegł się w czasie z meczami z Chemikiem, siatkarską potęgą. Może to jakiś znak? Wierzymy, że dziewczyny są na właściwej drodze, żeby się pokazać z dobrej strony i powalczyć. Na planie tego modowego show był śmiech i łzy. Były emocje. I podobnych życzymy dziewczynom i kibicom w najbliższych meczach. I oby to był śmiech radosny, a łzy to były te ze szczęścia. Kto powiedział, że już po nas…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych