WCZYTYWANIE

Menu

Compensa zadba o bezpieczeństwo naszych drużyn i kibiców!

Poprosiliśmy o krótką rozmowę Pana Tomasza Borowskiego – Rzecznika Prasowego Firmy Compensa S.A Vienna Insurance Group. Oznaczać może to tylko jedno – kontynuację współpracy! Kolejny więc rok naszym Partnerem ubezpieczeniowym będzie Compensa. O tym jakie powody zadecydowały o podjęciu przez Zarząd Firmy tej decyzji przeczytać możecie poniżej.

Kolejny rok będziecie współpracowali z Legionovią. Spytamy wprost – dlaczego?

Legionovia to bardzo młoda, perspektywiczna drużyna, która w każdym kolejnym sezonie osiąga coraz lepsze wyniki sportowe. Chcemy być częścią tej zgranej ekipy i dbamy o Wasze poczucie bezpieczeństwa zawodniczek, dlatego zapewniamy zawodniczkom odpowiedni pakiet ubezpieczenia. Trzymamy kciuki za Wasze kolejne sukcesy!

Czy może Pan powiedzieć kilka słów o Firmie?

Compensa jest firmą ubezpieczeniową działającą na polskim rynku już od 25 lat. W swojej ofercie mamy szeroki wachlarz ubezpieczeń od ubezpieczenia samochodu, przez ubezpieczenie domu/mieszkania po ubezpieczenia zdrowotne i inne bardziej specjalistyczne ubezpieczenia. Jestem pewny, że w Compensie każdy może znaleźć ubezpieczenie dostosowane do swoich potrzeb.

Czy Compensa przewiduje jakieś atrakcje dla kibiców siatkówki w Legionowie?

Jak co roku, przygotowujemy dla Kibiców zestawy naszych gadżetów, które będą do wygrania w konkursach podczas meczów Orlen Ligi. Planujemy również dystrybuować podczas meczów specjalne kupony zniżkowe na ubezpieczenia Compensy. Szczegóły wkrótce…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych