WCZYTYWANIE

Menu

Dalej pracujemy…

W okrojonym składzie, ale jednak bardzo wytrwale, pracujemy już pod kątem nowego sezonu.  Zarówno w Arenie, jak i na plaży tuż nieopodal. Trener Strzałkowski przygotował nowy plan na kolejny sezon i zaczyna go wdrażać. Mamy też dużo mniej niewiadomych, ale też i dwa wolne miejsca w składzie na sezon 2016/2017 – tak w skrócie można określić aktualny stan w drużynie. Część zawodniczek jest na zgrupowaniu odmładzanej przez trenera Nawrockiego kadry narodowej, kilka zostało i przechodzi okres roztrenowania. To również czas, gdy testujemy nowe zawodniczki, bo postanowiliśmy doświadczeni minionym sezonem szukać nie siatkarskich gwiazd czy ogranych w ekstraklasie siatkarek, ale… walczaków! Polska Orlen liga, ale i również ta pierwsza, są miejscem, gdzie można odnaleźć prawdziwe talenty. Niekiedy po prostu trzeba dać im szansę gry, a wtedy oddadzą to z nawiązką. A my, jak to już wielokrotnie mówiliśmy, kolejny rok będziemy konsekwentnie budować młody zespół i z drogi tej nie zawrócimy.

W maju odwiedzamy też szkoły, przedszkola. Chcemy podziękować najmłodszym fanom za doping, ale również popularyzować naszą piękną dyscyplinę! Niedługo poinformujemy Was o zmianach w drużynie oraz sztabie trenerskim.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych