WCZYTYWANIE

Menu

Daria Paszek, znaczy kapitan

Bez statystyk, z emocją po sezonie 2015/2016.

To już wszyscy wiedzą. Po 2 latach kontraktu w Legionowie odchodzi Daria Paszek. Jako nasza siatkarka trafiła do kadry, u nas zrobiła kolejny, i to chyba milowy, krok w karierze. Sama to zresztą przyznaje, co nas cieszy. Otrzymała po tym sezonie wiele ofert, wybrała grę w Lidze Mistrzyń, klub bogaty, utytułowany. Choć robiliśmy co mogliśmy aby ją zatrzymać nie udało się, a w tym przypadku nie chodziło o pieniądze z pewnością. Jej menadżer i sama zawodniczka postanowili zrobić krok kolejny w rozwoju sportowym. Daria jest jedną z jaśniejszych postaci nie tylko minionego sezonu, ale i ostatnich lat w Legionovii. Pogodna, spokojna i zrównoważona dziewczyna. Bardzo dobre przyjęcie. W tym roku przez długi czas miała dwa problemy. Jak wszystkie dziewczyny z przygotowaniem fizycznym w początkowej fazie sezonu i w ataku, co było wynikiem urazu barku. Z zaciśniętymi zębami grała jednak i walczyła w każdym meczu. Daria jest dziewczyną mądrą, wykształconą i zogniskowaną na równoległym rozwoju jako sportowiec i… po prostu kobietą. Wiemy, że kiedyś do nas wróci, obiecała nam to. Teraz możemy tylko trzymać za Nią kciuki i życzyć powodzenia.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych