WCZYTYWANIE

Menu

Daria Szczyrba wzmocni przyjęcie DPD Legionovii

Miło nam ogłosić, iż w nadchodzącym sezonie barw DPD Legionovii będzie broniła medalistka LSK z ostatnich dwóch lat Daria Szczyrba.

Pochodząca z Braniewa 22-letnia przyjmująca mierzy 180 cm wzrostu. Jest wychowanką tamtejszej Sparty. W barwach Atomu Trefla Sopot dwukrotnie sięgnęła po złoty medal Młodej Ligi, tam również zadebiutowała na parkietach ekstraklasy. Po rocznym pobycie w pierwszoligowych Karpatach Krosno Szczyrba trafiła do ŁKS Commercecon Łódź, z którym sięgnęła po Mistrzostwo Polski 2019 i brązowy medal rok później.

Bardzo cieszę się, że w przyszłym sezonie będę reprezentowała barwy DPD Legionovii Legionowo – powiedziała siatkarka – Nie mogę się już doczekać pierwszego meczu i spotkania z kibicami! Dbajcie o siebie w tym trudnym czasie i do zobaczenia niedługo w hali!

Daria to bardzo utalentowana zawodniczka, wyróżnia się wśród polskich siatkarek w tym wieku – komentuje trener Alessandro Chiappini – Prezentuje wysoką jakość, zwłaszcza w grze ofensywnej. Będzie ważną pomocą dla naszego zespołu. Może w ostatnim sezonie nie grała zbyt dużo, ale doskonale pamiętamy, jak istotnym ogniwem zespołu ŁKS-u była w jego mistrzowskim sezonie!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych