WCZYTYWANIE

Menu

Diana Dąbrowska nadal rozgrywającą naszej ekipy!

Miło nam poinformować, że absolwentka akademii LTS Legionovia Diana Dąbrowska przedłużyła kontrakt i będzie reprezentować barwy DPD IŁCapital Legionovia w sezonie 2021/22.

Pochodząca z Malborka zawodniczka trafiła do Legionowa jako juniorka. Jej umiejętności i potencjał zostały dostrzeżone przez szkoleniowców i już po roku dołączyła do składu pierwszego zespołu. W sezonie 2020/21 zagrała w 25 meczach i 67 setach.

-Ten rok w naszej drużynie nauczył mnie wiele i czułam się tu bardzo dobrze. Pozostanie w Legionowie to dla mnie kolejny rok wyzwań i pracy. Podejmuję rękawicę! – powiedziała zawodniczka.

-Diana to zawodniczka, której talent rozwija się na oczach nas wszystkich. Pamiętacie debiutantkę, która weszła na boisko przy piłce meczowej z Mistrzem Polski i udźwignęła ciężar tego momentu? A najlepsze jeszcze przed nami! – komentuje prezes Konrad Ciejka.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych