WCZYTYWANIE

Menu

Diana Dąbrowska nadal rozgrywającą naszej ekipy!

Miło nam poinformować, że absolwentka akademii LTS Legionovia Diana Dąbrowska przedłużyła kontrakt i będzie reprezentować barwy DPD IŁCapital Legionovia w sezonie 2021/22.

Pochodząca z Malborka zawodniczka trafiła do Legionowa jako juniorka. Jej umiejętności i potencjał zostały dostrzeżone przez szkoleniowców i już po roku dołączyła do składu pierwszego zespołu. W sezonie 2020/21 zagrała w 25 meczach i 67 setach.

-Ten rok w naszej drużynie nauczył mnie wiele i czułam się tu bardzo dobrze. Pozostanie w Legionowie to dla mnie kolejny rok wyzwań i pracy. Podejmuję rękawicę! – powiedziała zawodniczka.

-Diana to zawodniczka, której talent rozwija się na oczach nas wszystkich. Pamiętacie debiutantkę, która weszła na boisko przy piłce meczowej z Mistrzem Polski i udźwignęła ciężar tego momentu? A najlepsze jeszcze przed nami! – komentuje prezes Konrad Ciejka.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych