WCZYTYWANIE

Menu

DPD Legionovia i SC Potsdam klubami parterskimi!

DPD Legionovia Legionowo od dłuższego czasu zapowiadała duże zmiany i rozwój klubu. Nie były to obietnice bez pokrycia: klub regularnie ogłasza kolejne interesujące projekty i współprace. Dziś działacze poinformowali o nawiązaniu oficjalnej współpracy z niemieckim SC Potsdam.

Drużyny seniorek z Legionowa i Poczdamu zmierzyły się w dobiegającym końca okresie przygotowawczym trzykrotnie: dwa razy w Niemczech i raz w Polsce.

Dobrze rozumiemy się z osobami tworzącymi siatkówkę w Poczdamie – powiedział menedżer DPD Legionovii Maciej Szewczyk – Mamy podobną wizję rozwoju klubów. Łączy nas nie tylko fakt, że działamy w niewielkich miejscowościach położonych w pobliżu stolic swoich krajów, ale przede wszystkim ogromna pasja i chęć wprowadzania innowacji.

Oba kluby mają wspierać się w corocznych przygotowaniach do sezonu, zapraszając się wzajemnie na mecze i turnieje towarzyskie. Dodatkowo trenerzy i inni specjaliści zatrudnieni w klubach będą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami w swoich dziedzinach.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych