WCZYTYWANIE

Menu

DPD Legionovia i SC Potsdam klubami parterskimi!

DPD Legionovia Legionowo od dłuższego czasu zapowiadała duże zmiany i rozwój klubu. Nie były to obietnice bez pokrycia: klub regularnie ogłasza kolejne interesujące projekty i współprace. Dziś działacze poinformowali o nawiązaniu oficjalnej współpracy z niemieckim SC Potsdam.

Drużyny seniorek z Legionowa i Poczdamu zmierzyły się w dobiegającym końca okresie przygotowawczym trzykrotnie: dwa razy w Niemczech i raz w Polsce.

Dobrze rozumiemy się z osobami tworzącymi siatkówkę w Poczdamie – powiedział menedżer DPD Legionovii Maciej Szewczyk – Mamy podobną wizję rozwoju klubów. Łączy nas nie tylko fakt, że działamy w niewielkich miejscowościach położonych w pobliżu stolic swoich krajów, ale przede wszystkim ogromna pasja i chęć wprowadzania innowacji.

Oba kluby mają wspierać się w corocznych przygotowaniach do sezonu, zapraszając się wzajemnie na mecze i turnieje towarzyskie. Dodatkowo trenerzy i inni specjaliści zatrudnieni w klubach będą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami w swoich dziedzinach.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych