WCZYTYWANIE

Menu

Dwa efektowne zwycięstwa i awans w play-off!

Pokonaliśmy dwukrotnie KSZO Ostrowiec. I bez dwóch zdań zasłużenie!!! Porażka w Ostrowcu ewidentnie wprowadziła nerwowość ale i, jak się okazało, obudziła w naszych dziewczynach lwa. Sorry. Lwice!!! To było naprawdę dobre granie w te dwa dni i oba zwycięstwa po 3:0 oddają najjaskrawiej przebieg wydarzeń boiskowych w piątek i sobotę. W piątek bardzo efektownie, a w sobotę po większej walce jednak wygraliśmy i teraz gramy z Bydgoszczą o 9 miejsce w Orlen lidze. W piątek zagrały bardzo dobrze wszystkie dziewczyny i można było się tylko zastanawiać kto dostanie MVP, bo zasłużyły na nie i Wójcik, i Chojnacka, i Połeć. Otrzymała statuetkę również jak najbardziej zasłużenie Natalia Gajewska, która wyraźnie odzyskuje dyspozycję. W sobotę MVP dostała Ola Wójcik a co ważne bardzo dobre zawody rozegrała Joasia Pacak, która zastąpiła udanie Katarzynę Połeć. Dobrze zagrały i pozostałe, a na wyróżnienie zasługują również zarówno Natalia Gajewska, jak i Malwina Smarzek. A, że Daria, Iga i pozostałe dziewczyny zagrały dobrze wynik był kopią sobotniego. Ważne jednak jest co innego… Którakolwiek z naszych młodych dziewczyn nie wejdzie na boisko dając zmianę gra naprawdę dobrze. Monika Bociek Ala Grabka, Ola Rasińska czy, co wiemy dobrze Asia Pacak i oczywiście Klaudia Grzelak – to one już wkrótce powalczą o więcej dla nas i dla Was, wiernych fanów. Po obiektywne i fachowe komentarze odsyłamy na strony www poświęcone naszej pięknej dyscyplinie. Teraz czas na Bydgoszcz!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych