WCZYTYWANIE

Menu

Dzielna walka, choć bez zwycięstwa

Zgodnie z przewidywaniami Developres SkyRes Rzeszów odniósł w DPD Arenie Legionowo przekonujące zwycięstwo, ale zawodniczki DPD Legionovii dzielnie walczyły o sprawienie sensacji!

Skazywana na pożarcie DPD Legionovia znów udowodniła ogromną waleczność. Dominacja faworytek była wyraźna tylko w drugim secie, w pozostałych partiach zaś zespoły toczyły wyrównaną walkę. Po zakończeniu spotkania kibice podziękowali legionowiankom za dzielną walkę brawami i z optymizmem patrzyli na kolejne spotkania naszego zespołu.

W ofensywie zespołu DPD Legionovii przodowały Kristina Kicka Zuzanna Górecka. Bardzo dobrą zmianę dała również Cassidy Pickrell, która weszła na parkiet w drugim secie i pozostała na boisku już do końca spotkania.

DPD Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów, 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)

Developres: Barakowa, Zaroślińska, Mlejnkova, Blagojević, Witkowska, Tokarska, Sawicka (libero) oraz Medyńska (libero), Żabińska

DPD Legionovia: Polak, Kicka, Górecka, Olenderek, Jasek, Skorupa, Ada Adamek (libero) oraz Aga Adamek (libero), Wójcik, Pickrell

MVP: P. Barakowa

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych