WCZYTYWANIE

Menu

Dzielna walka, choć bez zwycięstwa

Zgodnie z przewidywaniami Developres SkyRes Rzeszów odniósł w DPD Arenie Legionowo przekonujące zwycięstwo, ale zawodniczki DPD Legionovii dzielnie walczyły o sprawienie sensacji!

Skazywana na pożarcie DPD Legionovia znów udowodniła ogromną waleczność. Dominacja faworytek była wyraźna tylko w drugim secie, w pozostałych partiach zaś zespoły toczyły wyrównaną walkę. Po zakończeniu spotkania kibice podziękowali legionowiankom za dzielną walkę brawami i z optymizmem patrzyli na kolejne spotkania naszego zespołu.

W ofensywie zespołu DPD Legionovii przodowały Kristina Kicka Zuzanna Górecka. Bardzo dobrą zmianę dała również Cassidy Pickrell, która weszła na parkiet w drugim secie i pozostała na boisku już do końca spotkania.

DPD Legionovia Legionowo – Developres SkyRes Rzeszów, 0:3 (20:25, 13:25, 23:25)

Developres: Barakowa, Zaroślińska, Mlejnkova, Blagojević, Witkowska, Tokarska, Sawicka (libero) oraz Medyńska (libero), Żabińska

DPD Legionovia: Polak, Kicka, Górecka, Olenderek, Jasek, Skorupa, Ada Adamek (libero) oraz Aga Adamek (libero), Wójcik, Pickrell

MVP: P. Barakowa

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych