WCZYTYWANIE

Menu

Dziś gramy w Muszynie

Przed naszą drużyną kolejny mecz. Dziś gramy z drużyną z Muszyny i nie ma co ukrywać, że łatwo nam nie będzie. Drużyna gospodyń ma za sobą nienajlepszy start w rozgrywkach, choć lepiej od nas punktowała. Nam zdarzają się nierówne okresy gry w każdym meczu i na tą chwilę niestety nie udaje nam się wychodzić obronną ręką z kryzysów w setach. Ostatni mecz rozgrywany przez nas w Bielsku-Białej, choć przegrany, był jednak naprawdę dobry, a przegraliśmy go po wielkiej walce w każdym secie zawalając po prostu końcówki. Wierzymy, że teraz będzie lepiej. W Muszynie zagrają wszystkie zawodniczki z wyjątkiem kontuzjowanej Alagierskiej i z pewnością dla kilku z nich będzie to mecz wielkiej wagi, bo oczekiwania były wobec nich przed sezonem większe. Jesteśmy z dziewczynami myślami i liczymy na dobrą grę.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych