WCZYTYWANIE

Menu

Dziś o 18:00 (10.12.2016) gramy z Budowlanymi Toruń

Kolejny trudny mecz przed naszą młodą drużyną. Dziś zagramy z Budowlanymi Toruń, beniaminkiem ligi, który jednak ma w składzie kilka otrzaskanych w Orlen-ligowych bojach siatkarek. Gra tam także dobrze znana wszystkim w Legionowie Ilona Gierak. Słowem WALKA!!! Będzie na pewno, bo mamy dość przegrywania meczów 2:3 czy takich, gdy nie udaje się nam pokonać napięcia, które nam towarzyszy w grze. Naszym Fanom gwarantujemy jedno. Będzie dobrze! Bo trzeba być na dobre i złe z tą drużyną, bo ma ona serce ogromne i wyniki będą wkrótce lepsze niż wielu sądzi.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych