WCZYTYWANIE

Menu

Dziś o 18:00 gramy z Pałacem Bydgoszcz!

Dziś przed nami ważny mecz. Dopiero za kilka dni będzie można podsumować pół sezonu gry, ale dziś kończy się realnie I runda. Nieudana dla nas, z wielu względów zresztą. Na pewno dziś już wiecie więcej, ale kilka informacji będziemy musieli Wam jeszcze przekazać i zrobimy to. Za kilka dni. Teraz pewne jest jedno – MUSICIE BYĆ Z NAMI dziś wieczorem. Niech Arena wypełni się. Właśnie w chwilach takich jak ta potrzebujemy Was nasi Kibice! Dziś o 18:00 zagramy z Pałacem Bydgoszcz i będzie to mecz ważny nie tylko z uwagi na miejsce w tabeli, ale przede wszystkim dlatego, że to szansa na przełamanie się. Graliśmy naprawdę dobrze w meczach z Bielskiem, Wrocławiem i Dabrową. Przegraliśmy jednak… Teraz zagramy z Pałacem Bydgoszcz i tylko to jest teraz ważne. Bądźcie z nami!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych