WCZYTYWANIE

Menu

Dziś o 18:00 gramy z Pałacem Bydgoszcz!

Dziś przed nami ważny mecz. Dopiero za kilka dni będzie można podsumować pół sezonu gry, ale dziś kończy się realnie I runda. Nieudana dla nas, z wielu względów zresztą. Na pewno dziś już wiecie więcej, ale kilka informacji będziemy musieli Wam jeszcze przekazać i zrobimy to. Za kilka dni. Teraz pewne jest jedno – MUSICIE BYĆ Z NAMI dziś wieczorem. Niech Arena wypełni się. Właśnie w chwilach takich jak ta potrzebujemy Was nasi Kibice! Dziś o 18:00 zagramy z Pałacem Bydgoszcz i będzie to mecz ważny nie tylko z uwagi na miejsce w tabeli, ale przede wszystkim dlatego, że to szansa na przełamanie się. Graliśmy naprawdę dobrze w meczach z Bielskiem, Wrocławiem i Dabrową. Przegraliśmy jednak… Teraz zagramy z Pałacem Bydgoszcz i tylko to jest teraz ważne. Bądźcie z nami!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych