WCZYTYWANIE

Menu

Emilia Kajzer nie zagra w SK bank Legionovii!

Tak, to prawda. W nowym sezonie nie zobaczycie na pozycji rozgrywającej zawodniczki z nazwiskiem Kajzer na koszulce. Takie jest życie… Wszyscy wiemy, że niespodzianki się zdarzają w każdym z jego obszarów. Ta nas zaskoczyła, ale rozumiemy Emilię i możemy tylko życzyć jej powodzenia. Taką w końcu wybrała drogę. Uspokajamy Was jednak, że udało nam się znaleźć wyjście z sytuacji, a szukać nie musieliśmy długo. Za dyrygowanie poczynaniami zawodniczek na parkiecie będzie odpowiedzialna obok Natalii Gajewskiej zawodniczka Szubert. Co ciekawe ma na imię… Emilia. Ma również 23 lata i 180 cm wzrostu i także jest leworęczna. Życzymy jej powodzenia i jesteśmy pewni, że reprezentowała będzie nasze barwy z co najmniej takim zaangażowaniem jakiego spodziewaliśmy się po zawodniczce Kajzer.

PS. Emilia, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! Pytanie, kto będzie rozgrywał w domu…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych