WCZYTYWANIE

Menu

Ewelina Polak dołącza do Legionovii!

Nową rozgrywającą Legionovii Legionowo została aktualna zdobywczyni Pucharu Polski i brązowa medalistka Ligi Siatkówki Kobiet Ewelina Polak.

Mierząca 176 centymetrów wzrostu rozgrywająca to wychowanka warszawskiej Sparty. Ma 25 lat i w ostatnim sezonie była zawodniczką GROT Budowlanych Łódź. Wcześniej Ewelina grała również w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Silesii Volley Mysłowice i AZS-ie Białystok.

Cieszę się z transferu do Legionovii, bo to klub z dużym potencjałem, który wspaniale odnajduje się w szkoleniu młodzieży i dostarczaniu kolejnych dziewczyn do reprezentacji – powiedziała rozgrywająca – Na pewno ogromnym atutem jest to, że w końcu po tylu latach będę mogła grać na najwyższym poziomie na moim rodzinnym Mazowszu!

Witamy naszą nową rozgrywającą na pokładzie i życzymy samych sukcesów w barwach Legionovii! Ewelina, cieszymy się, że jesteś z nami!

Równocześnie chcielibyśmy poinformować, że dobiega koniec wspólnej walki z Anną Bączyńską i Aleksandrą Rasińską na pokładzie. Dziewczyny, dziękujemy z całego serca i życzymy powodzenia w nowych klubach! Do zobaczenia!

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych