WCZYTYWANIE

Menu

Firma Zbyszko i Legionovia kontynuują współpracę

Członkowie Zarządu Legionovii udali się przed kilkoma dniami do Radomia, gdzie w siedzibie firmy Zbyszko przekazali Panu Marcinowi Bojanowiczowi wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę. Kooperacja obu marek będzie kontynuowana w nowym sezonie.

Podczas swoich treningów i meczów legionowianki piją wodę Veroni Mineral Premium i napoje Veroni Active. Z dużą radością noszą ich logo na strojach meczowych, w których walczą w trakcie meczów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Zbyszko zostaje z nami na kolejny sezon– powiedział Prezes Legionovii Sławomir Supa – Współpraca z tak dobrze prosperującą, ale zarazem wciąż rodzinną firmą, to dla nas duża przyjemność i zaszczyt.

W trakcie spotkania Panu Marcinowi Bojanowiczowi zostało wręczone pamiątkowe trofeum zawierające oryginalne medale za Mistrzostwo Polski Juniorek i Kadetek oraz Wicemistrzostwo Polski U23.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych