WCZYTYWANIE

Menu

Firma Zbyszko i Legionovia kontynuują współpracę

Członkowie Zarządu Legionovii udali się przed kilkoma dniami do Radomia, gdzie w siedzibie firmy Zbyszko przekazali Panu Marcinowi Bojanowiczowi wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę. Kooperacja obu marek będzie kontynuowana w nowym sezonie.

Podczas swoich treningów i meczów legionowianki piją wodę Veroni Mineral Premium i napoje Veroni Active. Z dużą radością noszą ich logo na strojach meczowych, w których walczą w trakcie meczów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma Zbyszko zostaje z nami na kolejny sezon– powiedział Prezes Legionovii Sławomir Supa – Współpraca z tak dobrze prosperującą, ale zarazem wciąż rodzinną firmą, to dla nas duża przyjemność i zaszczyt.

W trakcie spotkania Panu Marcinowi Bojanowiczowi zostało wręczone pamiątkowe trofeum zawierające oryginalne medale za Mistrzostwo Polski Juniorek i Kadetek oraz Wicemistrzostwo Polski U23.

 

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych