WCZYTYWANIE

Menu

Gabriela Dębowska dołącza do pierwszego zespołu!

Wyróżniająca się w akademii LTS Legionovia środkowa bloku Gabriela Dębowska została wynagrodzona za dobrą grę kontraktem z pierwszym zespołem IŁ Capital Legionovii Legionowo!

Choć zawodniczka była zgłoszona do gry w TAURON Lidze już w ostatnim sezonie, wciąż czeka na swój debiut. Za nią bardzo dobry sezon w LTS – zdobyła w nim między innymi tytuł MVP Mistrzostw Mazowsza. Urodzona w 2003 roku Dębowska mierzy 185 centymetrów wzrostu. O miejsce na boisku będzie rywalizować z Sonią Stefanik i Maryną Mazenko.

Jestem szczęśliwa, że dostałam szansę, by zagrać w pierwszym zespole! – mówi Dębowska – Bardzo dobrze pracuje mi się z trenerem Kowalem. Znam się z częścią dziewczyn, bo trenowałam w poprzednim sezonie z pierwszą ekipą, a część z nich grała ze mną w rezerwach. Nie mogę się już doczekać gry przed kibicami w IŁ Capital Arenie Legionowo!

fot. Thisisvolleyball.com

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych