WCZYTYWANIE

Menu

Giba na treningu w Legionovii!

To niesamowita sprawa dla naszych siatkarek, ale chyba także dla całego naszego klubu, miasta i powiatu. Oczywiście dla mieszkańców. Dla nas, ludzi siatkówki nazwisko Giba to symbol tego, co w tym sporcie najpiękniejsze. To wzór do naśladowania dla wielu młodych i uzdolnionych siatkarsko ludzi. To fenomen tej dyscypliny sportu, ale również wyjątkowy człowiek. Gilberto Amauri de Godoy Filho, występujący pod pseudonimem Giba (ur. 23 grudnia 1976 w Londrinie) to brazylijski siatkarz grający na pozycji przyjmującego, wielokrotny reprezentant kraju. Zdobył tyle tytułów mistrzowskich w reprezentacji swego kraju oraz drużynach klubowych, że miejsca na medale i puchary to pewnie za dużo domu nie ma… 🙂 Fajna sprawa dla naszych dziewczyn, bo… obejrzy ich poranny, niedzielny trening. Dziś realizuje się w nowych obszarach swojego życia, ale jest wciąż blisko sportu. Fajnie… no fajnie…

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych