WCZYTYWANIE

Menu

Gorzki (i słodki) wyjazd do Ostrowca

Zacznę od tej lepszej wiadomości. Kadetki LTS pokonały kolejną przeszkodę na drodze do wali o MP kadetek 2015/2016 wygrywając turniej ćwierćfinałowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. W półfinale turnieju pokonały 3:0 miejscowe KSZO. Niestety gorzej poszło ich starszym koleżankom, które raczej niespodziewanie dla nas przegrały z KSZO Ostrowiec 1:3 rozgrywając mecz najgorszy chyba w tym sezonie. Trudno to zrozumieć w kontekście ostatnich występów drużyny. Kilka bardzo dobrych i wygranych gier i porażka po walce w PP z Atomem Trefl Sopot dawały nie nadzieję, ale prawie pewność, że będzie dobrze. Niestety… Zagraliśmy bardzo źle. W każdym elemencie zespół nie pokazał nawet ćwierci tego, co potrafi a i połowy tego co grał ostatnio. Smutne. W zasadzie nie ma co opisywać meczu i gry poszczególnych siatkarek. Myślimy, że one same musza sobie z tym poradzić. Zespół zawodniczek które przez fachowców są w większości typowane na kadrowiczki i reprezentantki Polski po prostu zawiódł na tle walecznej i zdeterminowanej drużyny gospodyń. A co najważniejsze przegrał z drużyną, która ewidentnie walczyła o wygraną i realizowała założenia taktyczne. Przykre zderzenie z rzeczywistością… Oby podziałało to otrzeźwiająco na nasz zespół, bo 8 i (oby) 9 kwietnia rewanże u nas. Trzeba się ogarnąć i w czasie Świąt mniej odpoczywać, a więcej popracować nad… wszystkim. Bo walka o miejsca 9-12 trwa.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych