WCZYTYWANIE

Menu

Gramy dalej! Wygrana z Bydgoszczą

Tak jak się spodziewaliśmy mecz z Pałacem był trudny. Bydgoszczanki grają w końcówce sezonu naprawdę dobrze i równo. My też bardzo dobrze, ale… bardzo nierówno… Wygraliśmy mecz 3:1 będąc drużyną lepszą. Mecz był trudny tym bardziej, że dla kilku dziewczyn mógł być ostatnim w naszych barwach. Był przedostatnim, ale o tym napiszemy za kilka dni. W meczu było wszystko: radość, smutek, śmiech, łzy, mnóstwo emocji. Wygraliśmy jednak zasłużenie, a obok MVP Darii Paszek, naprawdę dobrze zagrały Iga Chojnacka, Malwina Smarzek i pomimo chwil nerwowości Ada Adamek i Klaudia Grzelak. Jutro mecz ostatni w sezonie, bądźcie z nami!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!