WCZYTYWANIE

Menu

Gramy z Rzeszowem

Gramy z Rzeszowem. To już pewne i możemy potwierdzić, że marsz po jak najwyższe miejsce w tabeli sezonu 2014/2015 zagramy z Developresem SkyRes Rzeszów. A może być to miejsce nawet 5! Ale spokojnie, trzeba powalczyć najpierw o to, aby nie było dwa oczka niższe, gdyby coś poszło nie tak… Bilans mamy wybitnie remisowy. Tam polegliśmy 0:3, u nas wygraliśmy 3:0. Oba mecze były jednak różne, bo w Rzeszowie zdziesiątkowani przez kontuzje i choroby walczyliśmy do końca, u nas poszło już nieco łatwiej. Jednak mecze łatwe nie będą i szacunek do tego rywala mamy z pewnością. To waleczna, ambitna ekipa. Pierwszy mecz prawdopodobnie 11 kwietnia.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych