WCZYTYWANIE

Menu

Gratulujemy naszym juniorkom!!!

Zdobycie przez juniorki LTS Legionovii po raz trzeci z rzędu Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej już na zawsze zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszego klubu, ale również polskiej siatkówki kobiecej. Tak chyba nie zdarzyło się jeszcze nigdy. Naprawdę jesteśmy z Was dumni.

Szczególne gratulacje składamy sztabowi tej drużyny. Wojtkowi Lalkowi z tym większą satysfakcją, że potrafił nie tylko kolejny raz potwierdzić swój trenerski kunszt, ale również potrafił umiejętnie wykorzystać potencjał wszystkich zawodniczek i pogodzić grę niektórych nie tylko w zawodach juniorek, ale również w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. Trzy jego podopieczne zresztą praktycznie przez cały sezon były ponadto członkiniami drużyny grającej w Orlen lidze, a czwarta dołączyła do nich w połowie sezonu. Naprawdę wielki szacunek.

I dlatego pewnie nikogo nie zdziwi, że dziękujemy również w sposób szczególny Alicji Grabce, Aleksandrze Rasińskiej, Adrianie Adamek i Barbarze Zakościelnej. Dla nas to czołowe zawodniczki młodego pokolenia na swoich pozycjach w Polsce. Kolejne lata należały będą do Was!

W chwilach takich jak ta nam pozostaje się jedynie uśmiechnąć. Bo wiemy, że droga którą idziemy jest słuszna. A szanse jakie dajemy tym młodym dziewczynom potrafią one wspaniale zdyskontować w drużynach juniorskich i seniorskich oraz reprezentacyjnych.

Gratulujemy

Zarząd Legionovia S.A.

Rada Nadzorcza Legionovia S.A.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

11 Dominika Mras

PRZYJMUJĄCE

18 Aleksandra Dudek

8 Julia Bartczak

6 Aleksandra Jedut

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

9 Marta Duda

ŚRODKOWE

4 Neira Ortiz

13 Sonia Stefanik

10 Maryna Mazenko

5 Gabriela Dębowska

LIBERO

23 Magda Kubas

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Paweł Kowal

II Trener

Grzegorz Kowalczyk

Asystent

Łukasz Durbajłło

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych