WCZYTYWANIE

Menu

Gratulujemy naszym juniorkom!!!

Zdobycie przez juniorki LTS Legionovii po raz trzeci z rzędu Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej już na zawsze zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszego klubu, ale również polskiej siatkówki kobiecej. Tak chyba nie zdarzyło się jeszcze nigdy. Naprawdę jesteśmy z Was dumni.

Szczególne gratulacje składamy sztabowi tej drużyny. Wojtkowi Lalkowi z tym większą satysfakcją, że potrafił nie tylko kolejny raz potwierdzić swój trenerski kunszt, ale również potrafił umiejętnie wykorzystać potencjał wszystkich zawodniczek i pogodzić grę niektórych nie tylko w zawodach juniorek, ale również w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet. Trzy jego podopieczne zresztą praktycznie przez cały sezon były ponadto członkiniami drużyny grającej w Orlen lidze, a czwarta dołączyła do nich w połowie sezonu. Naprawdę wielki szacunek.

I dlatego pewnie nikogo nie zdziwi, że dziękujemy również w sposób szczególny Alicji Grabce, Aleksandrze Rasińskiej, Adrianie Adamek i Barbarze Zakościelnej. Dla nas to czołowe zawodniczki młodego pokolenia na swoich pozycjach w Polsce. Kolejne lata należały będą do Was!

W chwilach takich jak ta nam pozostaje się jedynie uśmiechnąć. Bo wiemy, że droga którą idziemy jest słuszna. A szanse jakie dajemy tym młodym dziewczynom potrafią one wspaniale zdyskontować w drużynach juniorskich i seniorskich oraz reprezentacyjnych.

Gratulujemy

Zarząd Legionovia S.A.

Rada Nadzorcza Legionovia S.A.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyraba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

2 Lauren Barfield

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutki

Katarzyna Kaleta
Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub DPD Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!