WCZYTYWANIE

Menu

Grzegorz Kowalczyk nowym II trenerem IŁ Capital Legionovii

Nowym asystentem trenera Pawła Kowala został Grzegorz Kowalczyk – ostatnio pracujący w plusligowej ekipie LUK Lublin.

W ostatnim sezonie trener Kowalczyk był asystentem trenera w rewelacyjnym beniaminku PlusLigi, jakim okazał się być LUK Lublin. Wcześniej w ciągu dwóch lat zdobył pięć medali (trzy złote i dwa srebrne) z Energa MKS Kalisz w młodzieżowych Mistrzostwach Polski.

-Cieszę się że dołączam do IŁ Capital Legionovii ponieważ było to kolejne z moich marzeń, reprezentować klub TAURON Ligi- mówi trener – Ten klub to nie tylko bardzo silna młodzież, którą doskonale znam z rozgrywek młodzieżowych, ale także seniorski zespół z wielkimi tradycjami, który od lat przyciągał moje zainteresowanie.

-Bardzo się cieszę, że wracam na Mazowsze, ponieważ to moje rodzinne strony. Nie mogę się doczekać spotkania z zespołem oraz Kibicami i rozpoczęcia nowego sezonu 2022/2023!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych