WCZYTYWANIE

Menu

Gyselle Silva atakującą IŁ Capital Legionovii!

Okienko transferowe 2021 zamykamy mocnym uderzeniem! Atakującą IŁ Capital Legionovii Legionowo została Kubanka Gyselle Silva Franco!

Urodzona w 1991 roku atakująca mierzy 191 centymetrów wzrostu. Polscy kibice znają ją z występów w Grupa Azoty Chemiku Police, z którym sięgnęła po tytuł Mistrzyni Polski i Puchar Polski 2020 oraz Superpuchar Polski 2019. Po rocznej przerwie zawodniczka wraca do gry w TAURON Lidze!

Gyselle Silva Franco to MVP Pucharu Polski 2020 i MVP Superpucharu Polski 2019. Z ekipą IŁ Capital Legionovii związała się rocznym kontraktem.

-Witamy Gyselle na pokładzie! Wierzymy, że jej doświadczenie i niesamowita siła ognia przysporzą nam w tym sezonie wiele radości! – powiedział menedżer ekipy Maciej Szewczyk.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych