WCZYTYWANIE

Menu

Historyczny sukces, ostatnia odsłona

Niedzielny mecz z Impelem Wrocław w Młodej lidze kobiet to mecz wieńczący tegoroczny sezon. Historyczny, bo pierwszy. Wzorem podobnych rozgrywek męskich nasze najmłodsze siatkarki mogą rozwijać swój talent tocząc boje z koleżankami reprezentującymi bezpośrednie zaplecze, bądź będące częścią pierwszych zespołów, drużyn z Orlen ligi. Nasza drużyna w połowie jest już częścią pierwszego zespołu, co po pierwsze dobrze wróży Legionovii na przyszłość, a po drugie osiągane wyniki potwierdzają słuszność obranej przez nasz klub strategii. Fakty są bowiem takie, że po zwycięstwie nad Atomem Treflem Sopot mamy zapewniony praktycznie srebrny medal Młodej ligi kobiet, a gdyby udało się w niedzielę pokonać Impel mamy szanse nawet na mistrzostwo!!! Tak się składa jednak, że za kilka dni dojdzie do ostatniego meczu wrocławianek z sopociankami, i ich ewentualne zwycięstwo da nam złoto! Impel będzie miał o co walczyć, bo wciąż jest w grze o brąz tych rozgrywek. Słowem dzieje się dużo w tym sezonie, a my możemy być tylko dumni, że naszym siatkarkom idzie tak dobrze. Zapraszamy do Areny Legionowo w najbliższą niedzielę, o godz. 17:00. Doping się przyda!!!

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych