WCZYTYWANIE

Menu

Hit transferowy! Olivia Różański siatkarką DPD Legionovii!

DPD Legionovia nie próżnuje na rynku transferowym. Klub związał się dwuletnim kontraktem z najlepiej punktującą przyjmującą LSK Olivią Różański!

Obchodząca dziś 23-cie urodziny przyjmująca była w ostatnim sezonie wyróżniającą się postacią ligi. Zdobyła aż 348 punktów, co było najlepszym wynikiem wśród przyjmujących, a trzecim pośród wszystkich zawodniczek LSK. Obok potężnych ataków wyróżniała się również w bloku – w minionej edycji rozgrywek zdobyła tym elementem 42 punkty, co było najlepszym wynikiem wśród wszystkich przyjmujących.

Mierząca 184 cm wzrostu skrzydłowa przyszła na świat we francuskim Albi. Jest absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, a ostatnie trzy sezony spędziła w ekipie BKS Bielsko-Biała. Za nią debiut w barwach reprezentacji Polski.

Bardzo się cieszę, że przez najbliższe dwa lata będę zawodniczką DPD Legionovii. Mam nadzieję, że pod okiem trenera Alessandro Chiappiniego rozwinę się jako siatkarka i razem z zespołem osiągniemy wspaniałe sukcesy! – powiedziała siatkarka.

Olivia to ogromny talent. Pomimo młodego wieku, jest już doświadczona w naszej najwyższej klasie rozgrywkowej – powiedział trener Chiappini – Ma ogromne umiejętności: zarówno fizyczne, jak i techniczne. Lubię jej osobowość i boiskowy charakter. Podoba mi się też jej ciągła chęć rozwoju siatkarskiego.

Skład DPD Legionovii (stan: 5 czerwca 2020)

rozgrywające: Alicja Grabka, Diana Dąbrowska

przyjmujące: Jessica Rivero Marin, Olivia Różański, Daria Szczyrba, Zana Zdovc Sporer

atakujące: Julie Oliveira Souza, Marta Matejko

środkowe: Maja Tokarska, Shelly Stafford, Paulina Majkowska

libero: Izabela Lemańczyk, Klaudia Kulig

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych