WCZYTYWANIE

Menu

Igor Łukasik: „Dla mnie to strzał w dziesiątkę”

Nowy Sponsor naszej ekipy, Igor Łukasik, zgodził się na krótki wywiad po meczu z Enea PTPS-em Piła.

Legionovia.pl: -Za Panem pierwszy mecz w roli Sponsora Tytularnego naszego klubu. Jakie są Pańskie wrażenia?

Igor Łukasik (prezes IŁ Capital): -Przede wszystkim, to ogromne emocje. Oglądając mecze drużyny, którą wspieram, mogę się poczuć trochę tak, jak kiedy sam grałem w siatkówkę. Oprawa widowiska bardzo mi się podobała, na boisku była walka – nic, tylko się cieszyć.

-Wspomniał Pan o swojej siatkarskiej przygodzie – mógłby Pan skrótowo o niej opowiedzieć?

-Grałem w ekipie MOS-u Wola Warszawa, rocznik 1989. To była mocna drużyna z Grześkiem Łomaczem, Zbyszkiem Bartmanem, Fabianem Drzyzgą i kilkoma innymi zawodnikami, którzy do dziś grają na wysokim poziomie. Tam poznałem też Pawła Kowala, który obecnie jest trenerem juniorek i drugoligowych rezerw. Zostałem nawet zaproszony do nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale, ale zrezygnowałem z tej możliwości. Niestety, poważna kontuzja przerwała moje granie – teraz podobnych emocji dostarczają mi siatkarki DPD IŁCapital Legionovii.

Czy uważa Pan sponsorowanie Klubu za dobry ruch biznesowy?

-W moim przypadku obok kwestii biznesowych ważne były też inne rzeczy: pasja, emocje. Niemniej – tak! To fantastyczna możliwość promocji marki, co pokazują wszelkie badania rynku. Promocja przez sport jest nie tylko tańsza od tradycyjnej reklamy, ale też zdecydowanie lepiej postrzegana przed odbiorców. Dla mnie to strzał w dziesiątkę.

-Na ile zamierza się Pan angażować w życie Klubu? Czy będzie można częściej spotkać Pana na korytarzach DPD Areny Legionowo?

-Zamierzam bardzo zaangażować się w działalność Klubu. Nie wiem, czy często będę na miejscu stacjonarnie, ale chcę współtworzyć tę organizację, której atmosfera tak bardzo mi się spodobała. Myślę, że wspólnymi siłami jeszcze bardziej rozwiniemy ten projekt.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych