WCZYTYWANIE

Menu

IŁ Capital naszym Sponsorem Tytularnym na lata 2021-24!

Miło nam poinformować, że spółka IŁ Capital podpisała z Legionovia S.A. trzyletni kontrakt, na mocy którego do 2024 roku pozostanie Sponsorem Tytularnym klubu.

Od nadchodzącego sezonu ekipa występująca w TAURON Lidze nazywać się będzie IŁ Capital Legionovia Legionowo. Informację tę podano na dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem Prezesa PLS SA Artura Popko, Prezesa IŁ Capital Igora Łukasika oraz Zarządu Legionovia SA.

Bardzo się cieszymy, że na najbliższe trzy sezony wiążemy się z tak stabilnym partnerem, jak IŁ Capital. To daje nam bardzo dużo spokoju w tworzeniu strategii rozwoju klubu na najbliższe lata i pozwala na patrzenie w przyszłość z optymizmem – powiedział Prezes Legionovia SA Konrad Ciejka.

-Bardzo się cieszę z zawarcia umowy na trzy lata, lecz mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa znacznie dłużej – powiedział Prezes IŁ Capital Igor Łukasik – Bardzo dziękuję włodarzom klubu za zaproszenie do współpracy i z dużą nadzieją patrzę w przyszłość.

Równocześnie Zarząd Legionovia SA poinformował o wygaśnięciu z końcem lipca 2021 umowy sponsorskiej z firmą DPD Polska:

Dziękujemy DPD Polska za trzy lata dobrej, partnerskiej współpracy – powiedział Prezes Konrad Ciejka – To z logo DPD na koszulkach odnosiliśmy dobre wyniki ostatnich lat, po raz pierwszy zagraliśmy w Final Four Pucharu Polski i w europejskich pucharach. Życzymy wszystkiego dobrego i każdemu życzymy tak dobrych partnerów, jak DPD Polska.

– W imieniu całej społeczności DPD Polska dziękuję Legionovii Legionowo za lata owocnej współpracy, która dała nam wszystkim wiele radości i satysfakcji. Przez ten czas zawodniczki Legionovii każdego dnia udowadniały, że dzięki wytrwałości, dyscyplinie i ciężkiej pracy zespołowej można osiągać sukces w sporcie. Partnerstwo z klubem pozwoliło nam dotrzeć do grona jego kibiców i pokazać im nasze zaangażowanie w rozwój polskiej piłki siatkowej oraz promowanie zdrowego stylu życia i rywalizacji w duchu fair play. Jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję z Państwem współpracować. Klubowi i nowemu sponsorowi tytularnemu życzymy powodzenia w realizowaniu sportowych i promocyjnych celów! – komentuje Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych