WCZYTYWANIE

Menu

IŁ Capital naszym Sponsorem Tytularnym na lata 2021-24!

Miło nam poinformować, że spółka IŁ Capital podpisała z Legionovia S.A. trzyletni kontrakt, na mocy którego do 2024 roku pozostanie Sponsorem Tytularnym klubu.

Od nadchodzącego sezonu ekipa występująca w TAURON Lidze nazywać się będzie IŁ Capital Legionovia Legionowo. Informację tę podano na dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem Prezesa PLS SA Artura Popko, Prezesa IŁ Capital Igora Łukasika oraz Zarządu Legionovia SA.

Bardzo się cieszymy, że na najbliższe trzy sezony wiążemy się z tak stabilnym partnerem, jak IŁ Capital. To daje nam bardzo dużo spokoju w tworzeniu strategii rozwoju klubu na najbliższe lata i pozwala na patrzenie w przyszłość z optymizmem – powiedział Prezes Legionovia SA Konrad Ciejka.

-Bardzo się cieszę z zawarcia umowy na trzy lata, lecz mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa znacznie dłużej – powiedział Prezes IŁ Capital Igor Łukasik – Bardzo dziękuję włodarzom klubu za zaproszenie do współpracy i z dużą nadzieją patrzę w przyszłość.

Równocześnie Zarząd Legionovia SA poinformował o wygaśnięciu z końcem lipca 2021 umowy sponsorskiej z firmą DPD Polska:

Dziękujemy DPD Polska za trzy lata dobrej, partnerskiej współpracy – powiedział Prezes Konrad Ciejka – To z logo DPD na koszulkach odnosiliśmy dobre wyniki ostatnich lat, po raz pierwszy zagraliśmy w Final Four Pucharu Polski i w europejskich pucharach. Życzymy wszystkiego dobrego i każdemu życzymy tak dobrych partnerów, jak DPD Polska.

– W imieniu całej społeczności DPD Polska dziękuję Legionovii Legionowo za lata owocnej współpracy, która dała nam wszystkim wiele radości i satysfakcji. Przez ten czas zawodniczki Legionovii każdego dnia udowadniały, że dzięki wytrwałości, dyscyplinie i ciężkiej pracy zespołowej można osiągać sukces w sporcie. Partnerstwo z klubem pozwoliło nam dotrzeć do grona jego kibiców i pokazać im nasze zaangażowanie w rozwój polskiej piłki siatkowej oraz promowanie zdrowego stylu życia i rywalizacji w duchu fair play. Jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję z Państwem współpracować. Klubowi i nowemu sponsorowi tytularnemu życzymy powodzenia w realizowaniu sportowych i promocyjnych celów! – komentuje Łukasz Zembowicz, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE

11 Dominika Mras

12 Diana Dąbrowska

PRZYJMUJĄCE

6 Aleksandra Jedut

8 Julia Bartczak

22 Julia Lenik

ATAKUJĄCE

9 Marta Duda

14 Maja Szymańska

ŚRODKOWE

5 Gabriela Dębowska

10 Maryna Mazenko

13 Sonia Stefanik

LIBERO

16 Klaudia Kulig

23 Magda Kubas

Sztab

I Trener

Grzegorz Kowalczyk

II Trener

Łukasz Durbajłło

Fizjoterapeuta

Robert Mackiewicz

Trener przygotowania motorycznego

Tomasz Geborys

Patryk Hrycak

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych