
Legionovia S.A. wchodzi w rok 2021 z dużą energią nie tylko na boisku, lecz również pod względem biznesowym. Nowym Sponsorem Tytularnym ekipy z Legionowa została firma IŁ Capital, a drużyna zmienia nazwę na DPD IŁCapital Legionovia Legionowo.
IŁ Capital to działający na rynku lokalnym i międzynarodowym holding inwestycyjny, poza Polską prowadzący działalność między innymi w Chorwacji i Dubaju. Stojący na jego czele Prezes Igor Łukasik w przeszłości profesjonalnie uprawiał piłkę siatkową, więc doskonale rozumie mechanizmy działające w naszej dyscyplinie.
– Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda! – powiedział nowy Sponsor Tytularny.
–Dynamiczny rozwój naszego Klubu wymaga coraz większych nakładów. Chcemy inwestować w stopniową rozbudowę naszej organizacji i realizowanie coraz bardziej ambitnych celów sportowych – powiedział Prezes Konrad Ciejka – Bardzo się cieszymy, że IŁ Capital dołącza do naszej ekipy. Jesteśmy przekonani, że razem wprowadzimy DPD IŁ Capital Legionovię na zupełnie nowy poziom.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego nowego Sponsora Tytularnego: www.lukasik-capital.com
Równocześnie prosimy o poprawne używanie nazwy naszej drużyny: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo.