WCZYTYWANIE

Menu

Impel zbyt silny…

Trener Maciej Bartodziejski w podstawowym składzie postawił na już dobrze nam znaną szóstkę, tj. Ania Bączyńka- Alicja Grabka, Iga Chojnacka – Klaudia Alagierska, Monika Bociek – Ewelina Mikołajewska, a na libero Ania Korabiec.

Pierwsza partia tego spotkania, to koncertowe granie w wykonaniu naszej drużyny. Wszystkie siatkarskie elementy funkcjonowały u nas bardzo dobrze, a zespół z Wrocławia nie mógł sobie poradzić z naszą skuteczną grą. Mieliśmy bardzo dobrą zagrywkę, którą odrzucaliśmy Impelki od siatki i dzięki temu mogliśmy zagrać skutecznym blokiem.
Po tak dobrej grze w pierwszej partii i na początku drugiej nikt nie spodziewałby się takiego obrotu spraw. W secie nr 2 prowadziliśmy już 5:1 i nagle nasza drużyna się zacięła, błędy w przyjęciu oraz później nieskuteczna gra na siatce spowodowała, że to Impel wyrównał.
Na zagrywce szalała Micha Hancock, raz po raz posyłając coraz mocniejsze i skuteczniejsze zagrywki, które ciężko było przyjąć. Jak już to dokonały zawodniczki, to potem nie mogły przebić się przez szczelny blok Wrocławianek. Niestety tego seta przegraliśmy 9:25.
Po 10 minutowej przerwie, która już nie raz w tym sezonie odwracała wszystkie możliwe wyniki, kibice zgromadzeni w Arenie Legionowo mieli nadzieję, że Legionovianki powrócą do dobrej gry z pierwszego seta. Lecz to niestety nie była już ta sama drużyna! Pomimo tego, że momentami ich gra wyglądała, to nie potrafiły się pozytywnie nakręcić i wykorzystać słabości Impela.

Trener Maciej Bartodziejski ma nadzieję, że w następnych meczach, które nas czekają nasza drużyna powróci do dobrej gry i pokaże dobrą siatkówkę.
Całe spotkanie przegraliśmy 1:3, a najlepszą zawodniczką spotkania została Katarzyna Konieczna.

zespół

Seniorki

ROZGRYWAJĄCE
12 Diana Dąbrowska

21 Alicja Grabka

PRZYJMUJĄCE

3 Olivia Różański

6 Magdalena Damaske

7 Daria Szczyrba

10 Yaprak Erkek

13 Hanna Tylska

ATAKUJĄCE

14 Maja Szymańska

17 Gyselle Silva

ŚRODKOWE

1 Maja Tokarska

8 Sonia Stefanik

18 Aleksandra Gryka

LIBERO

11 Izabela Lemańczyk

16 Klaudia Kulig

Sztab

I Trener

Alessandro Chiappini

II Trener

Adrian Chyliński

Asystent

Maciej Juszt

Statystyk

Klaudia Filipiak

Fizjoterapeutka

Marta Krasnodębska

Trener przygotowania motorycznego

Artur Zarzecki

Kierownik drużyny

Zbigniew Madejski

sponsorzy tytularni
sponsorzy strategiczni
Miasto Legionowo
Prezydent Roman Smogorzewski

Klub IŁ Capital Legionovia Legionowo to miejsce, gdzie spotykają się ciekawi, pełni pasji i oddania, ludzie. Ludzie, którzy mają pewien pomysł i wprowadzają go w życie. Klub to znakomity ambasador naszego miasta w Polsce, a kto wie, może wkrótce także poza jej granicami.

IŁ Capital
Igor Łukasik
Prezes IŁ Capital

Już na pierwszych spotkaniach z przedstawicielami Klubu zauważyłem w nich to, czego coraz mniej widzi się na co dzień: ogromną pasję i serce. Decyzja była szybka – wiedziałem, że chcę współtworzyć ten projekt i stać się częścią rodziny Legionovii. To dla mnie nie tylko dobry ruch biznesowy, lecz również niesamowita przygoda!

sponsor główny grup dziecięcych i młodzieżowych